27 EYLÜL 2010 - 03 EKİM 2010 HAFTASI KONUK SALON

AHMET BEY - AZİZ BEY

Iletisim Bilgileri

Kybele Kuaför

Şehit Adem Yavuz Sok No:6 \ D

Kızılay – ANKARA

 

Tel: 0(312)  418 01 31

 

Biz  KYBELE GÜZELLİK VE KUAFÖR SALONU olarak, her zaman daha ileriye yönelik planlar yapıyoruz. Yıllık marketing planlaması, işletme eğitimleri ve saç eğitimleri almaktayız. Aldığımız eğitimleri salonumuzda çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza aktarmakta ve onlara bireysel eğitimler vermekteyiz. Şu an yeni olan 300 metrekare salonumuzda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Birazda Mesleğimizden bahsedelim son 1-2 yıl içerisinde küresel kriz tabi ki salonumuzu da etkiledi. Diğer sektörlerde olduğu gibi ama zamanla biz bu krizi yönetmeyi bildik daha çok çalışmamız gerektiğini ve müşterimizin bize olan sadakatinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. KYBELE CLUB kartımız müşterilerimizin her zaman salonumuza olan sadakatini ve salonumuzu düzenli ziyaretlerini sağladı.

Bizim işimizin tamamının ekip ruhu olduğunu ve bir takım olduğumuzu hiçbir zaman unutmamamız yola devam etmemizi ve başarılı olmamızı sağladı. Bu dönemde daha fazla ekibe yatırım yapıp eğitimler gerçekleştirmeye karar verdik. Bu kararlarımızı kesin olarak uygulayacağız.

Yaptığımız işin bir moda yarattığını hiçbir zaman unutmadık her yeni trendi takip ederek müşterilerimize her zaman ilkleri sunmayı hedef edindik. Hijyen ve kaliteli hizmet en büyük hedefimiz oldu.

Tüm kuaför dostlarımıza bu zorlu dönemde birbirlerine sarılmalarını günlük soruları unutup başarıya götüren hedeflere birlikte asılmayı öneriyoruz. Unutmayalım ki sektörümüz birlikte başarıların arttırılabileceği bir sektör.

Bu düşüncelerle tüm çalışma arkadaşlarımıza ve tüm kuaför dostlarımıza başarılı bir sezon diliyoruz.  sonsuz teşekkürler.

 

Saygı ve sevgilerimizle

Kybele Kuaför