08 KASIM 2010 - 14 KASIM 2010 HAFTASI KONUK SALON

BAYRAM ÇELEN

Iletisim Bilgileri

SAYANORA KUAFÖR ERENKÖY

Şemsettin Günaltay Cad. Çiğdem Apt No:252

Erenköy / İSTANBUL

TEL: 0(216) 363 57 18

 

SAYANORA KUAFÖR GÖZTEPE

Göztepe İstasyon Cad. Bilgin Apt.No:76/2

Göztepe / İSTANBUL

TEL: 0(216) 368 23 35

 

 

Biz Sayanora Güzellik ve Kuaför Salonu olarak, yenilikçi, personel eğitimine önem veren, aldığımız eğitimleri en iyi şekilde müşterimizin isteğiyle birleştirip, her gün kendini daha da geliştiren, en iyi hizmeti nasıl veririz sorusunu her gün kendi içimizde konuşan, toplantı yapan salonuz. Bunun sonuçlarını müşterimizin beklentileriyle birleştirip en iyi hizmeti sunmaktayız.

Mesleğimizin gerektirdiği koşullar gün geçtikçe ağırlaşmaktadır. Bunun yanında küresel kriz bunun gerekçelerini daha da artırmaya başladı. Bu yoğun tempoda birde krizin bize nasıl zarar vermeden geçmesi konusunda Marka Danışmanlığı ve Koray Bey'in sunduğu fikirlerle de bu krizi nasıl teğet geçerek atlatmamız gerektiğini ve kendimizi buna hazırlayıp, bu krizi iyi bir şekilde yönettik.

Sayanora Güzellik Salonlarında ilk başta müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bunun için ekip ruhu, güler yüzlülük, titiz çalışmalar ve bence asla değişmeyen aksine gün geçtikçe artması her salonda olması gereken  'Kaliteyi' iyi bir şekilde sunduğumuzu düşünüyorum. Teknolojinin hızla yol aldığı bugünlerde çağa bir şekilde gerek sanatımızla gerek kullandığımız profesyonel makinelerle bunu daha ileriye taşımaya çalışıyoruz. Yenilik, bizim mesleğimizde oldukça önemli bir değişimdir. Olduğumuz yerde sayarsak, bu kaosun içinde kayboluruz.

Ekip seçimi bir salon için oldukça önemli temel taşlardan biridir. Ama maalesef uzun süre bir ekibi aynı çatı altında tutmak zordur. Bunu bir çok kez başardık; farklı insanları iyi bir eğitim sürecinden geçirerek Sayanora çatısı altında topladık. İnsanların tatminsizliği, yetersizliği, kendini farklı bir yerde düşünmesi bazen bu ekip ruhunu bozmaktadır. Bunun için insanların size huzursuzluk, ekibe ve salona zarar verebileceği düşüncesini göz önünde bulundurarak onları kendi ekibimizden çıkarmanın mantıklı bir sonuç doğuracağını düşünmekteyim. Daha bilinçli, kendini geliştirmeyi bilen, ekip ruhuna sahip insanlarla bu yola girmek en sağlıklısı ve doğrusudur.

Her şeyin biraz daha karmaşık ve zor hale geldiği şu günlerde biz salon sahipleri ve işletmecilere daha fazla iş düşmektedir. Hem kendi mesleğimizi, kariyerimizi, ekibimizi, salonumuzu ve müşterimizi aynı anda düşünerek hareket etmemiz gerekir. Olaylara daha objektif açıdan bakarak zayıf bulduğumuz yanlarımızı geliştirerek çözüme varmalıyız. Bunun için herkesten biraz daha özverili, sabırlı ve çalışkan olmalıyız.

Hepimizin daha başarılı olduğu bir yıl diliyoruz.

Saygılarımızla;

SAYANORA KUAFÖR